hoofdsponsor
  • van den Enghel Bandenservice
  • Bandenservice van den Enghel
  • van den Enghel Bandenservice
  • Bandenservice van den Enghel


SUBSPONSORS


  • Gomes
  • Schrekker loodgieters
  • Gomes
  • Schrekker loodgieters

SPONSORS


  • Administratiekantoor Reus & Bark
  • Klaver Makelaardijk
  • Koopman Verzekeringen
  • Silani
  • Rob Vlaar autoschade
  • Verkeersschool Hoek-Bouma

  • Bouwonderneming Nooitgedacht
  • Voergoed
  • Jeans 4 ALL
  • Schildersbedrijf Bol
  • eetcafé Les Deux Ponts
  • Geert Jan Pronk schilderwerken
  • W.J. van der Heide Dienstverlening

  • Bruno Box
  • Ed Laan - de Kapper
  • Meilink Groep
  • Bakkerij Koning
  • NIFRA constructiewerken
  • Loonbedrijf J.A.N. Koning
  • Lisanne's kapsalon
  • Keurslagerij Sam Rood

  • Dura Vermeer
  • Dorise's pedicure
  • Niesten hypotheken en assurantiën
  • GoedkoopsteDoek.nl
  • Autocleanservice Purmerend
  • Lenting Loodgieters
  • R&F Painting

  • Korver Kraan Verhuur
  • Aannemingsbedrijf John Koning
  • Pronk Belkom
  • Kramer Keukens
  • ZODO Jewels and More
  • Timaca
  • Mara uitvaartbegeleiding

Heeft u vragen? Neem contact op met:
boerengolfoudendijk@gmail.com


Het is vandaag vrijdag 22 september 
    Uitslag Troostfinale zondag 18 juni 2017  
           
Nr.
Tot.
Teamnaam Captain
Hole 1*
Hole 2*
1
71
Eentje Toe Erik Kleiboer    
2
73
The (S)hooters Xander Raadsheer    
3
74
V.d. Enghelbanden 2 Kevin Lakeman
7
 
4
74
VENWTN 1 Edward Blank
10
 
5
75
De Beemster Toppers  Peter Koning    
6
76
Henk United Marius Wenker    
7
78
Van den Enghelbanden 1 Eric Lakeman    
8
80
De Atlascederboys Jasper Bakker
6
 
9
80
VENWTN 2 Ed Laan
8
 
10
83
ODIGO team  Mike van Meenen
6
 
11
83
Zadelpijn Jose Vilten
7
6
12
83
Klootgolfers Rick van Veenen
7
7
13
83
Team Libbe Libbe J.
9
 
14
85
Njitz 2 Sonny Bosman    
15
86
Reus & Bark Erik Reus
7
6
16
86
De Flammies Kim Kunst
7
8
17
87
De Toppers Nico Mes
6
 
18
87
Njitz 1 Bram Weel
9
 
19
87
Pronk en Belkom Kees v. Weerdenburg
10
 
20
88
Team San Sandy van Roij    
21
89
Tik 'm aan Gerda Harteveld
6
 
22
89
Hatseflats Desmond vd Wal
7
 
23
90
Bertus Steigerpijp Bram Schouten    
24
92
Smal Nico Smal
8
 
25
92
North & South  Peter Stolp
11
 
26
92
De Ma Flodders Dorise Giling
16
 
27
94
City Chicks Wendy Schrekker    
28
95
V.d. Enghelbanden dames Regina Lakeman
8
 
29
95
Golden clog Ladies Angelique Seinen
9
 
30
98
De Flappies Claudine Mol    
31
102
De Klappende Vrouwen Djonina Wiebenga
6
 
32
102
Chicks Loves Sticks Maaike Raadsheer
9
 
33
105
Suchi's Judith Laan    
           
           
 
*
Hole 1 is beslissend bij een gelijk aantal slagen, daarna hole 2 etc.

 

    Uitslag Finale zondag 18 juni 2017      
             
Nr.
Tot.
Teamnaam Captain
Hole 1*
Hole 2*
Hole 3*
1
61
Indeemmer 3 Arie Haakman
5
   
2
62
Derksen, Lafeber & Caddies Hans van Twisk
5
   
3
65
Pornohuis de Agapornus 2 Jantje Schrekker
8
   
4
65
Amigos Del Goro Nico Braas
11
   
5
69
Indeemmer 2 Ed Korver
5
6
6
6
69
De Winnaars Jan Schrekker
5
6
7
7
69
Vlaaiemdi Poetin Edward Bakker
6
   
8
70
Boer zoekt hole Chris Feddema
5
   
9
70
Pornohuis de Agapornus 1 Ricky Schrekker
7
4
 
10
70
IJsboerderij Schoonheuvel  Rolf van Zandwijk
7
7
 
11
71
Swift Boys Jacco Veldhuisen
5
   
12
71
Alsikbijdehole.com Leeander Koning
7
   
13
72
De Blokken Rob Blokdijk
8
   
14
74
Lambo's  Nick Huiberts
6
   
15
74
All Stars Fren Vlaar
7
   
16
74
Indeemmer 1 Niels Grooteman
9
   
17
75
De Zatte Begonia's Frank Bakker
7
   
18
76
De Skeve Handjes Dennis Buijsman
6
   
19
76
Golden clog Nick Brunott
8
   
20
77
De Kapotte Stok Jesse Groot
8
   
21
78
Het ressie van Indeemmer Kees Dekker
7
   
22
79
De Klappende Mannen Juriaan Brink
9
   
23
80
Polderprut Das Pas K*T Ronald Boots
6
   
24
81
Josties Roy Glandorf
7
   
25
83
Chicks of the Sticks  Tessa Oldenburg
11
   
26
83
De Beemster Kaasboys Sjaak Roos
12
   
27
84
De Beunhaze Tristan Roos
11
   
28
86
Timaca Heren Marco Catshoek
13
   
29
88
Animatieteam Nu we er toch zijn Linda de Moel
5
   
30
89
The 90`s Kim Snoek
9
   
31
91
Jules Ellerman Fanclub John Zuurveen
10
   
32
91
Timaca Dames Miranda Catshoek
11
   
33
94
De Dicks Rene Dik
16
   
             
  * Hole 1 is beslissend bij een gelijk aantal slagen      

 

    Uitslag Dames finale zondag 18 juni 2017  
         
Nr.
Tot.
Teamnaam Captain
Hole 1*
1
83
Chicks of the Sticks  Tessa Oldenburg  
2
88
Animatieteam Nu we er toch zijn Linda de Moel  
3
89
The 90`s Kim Snoek  
4
91
Timaca Dames Miranda Catshoek  
         
         
    Uitslag Dames Troostfinale zondag 18 juni 2017
         
1
83
Zadelpijn Jose Vilten  
2
86
De Flammies Kim Kunst  
3
88
Team San Sandy van Roij  
4
89
Tik 'm aan Gerda Harteveld  
5
92
De Ma Flodders Dorise Giling  
6
94
City Chicks Wendy Schrekker  
7
95
V.d. Enghelbanden dames Regina Lakeman
8
8
95
Golden clog Ladies Angelique Seinen
9
9
98
De Flappies Claudine Mol  
10
102
De Klappende Vrouwen Djonina Wiebenga
6
11
102
Chicks Loves Sticks Maaike Raadsheer
9
12
105
Suchi's Judith Laan